| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, nevím z jak velkýho bytu holčina je, ale stalo se mi něco podobnýho asi tak před 18ti lety když u mě byla kamarádka (to nám bylo 15, takže už to chování je taky jiný), ale byla prostě v extázi protože s rodiči bydlela v opravdu malinkém bytě 2+1 (měla se sestrou a rodiči společnou ložnici¨, to se v pubertě nese těžko). No a my bydleli sice v bytovce, technicky nic moc (klasika - papundeklové prohýbací zdi kterýma foukalo, obyč. lino na podlaze, nábytek tak porůznu co kde naši sehnali, kuchyň oranžová sektorka....), ale ona z toho byla u vytržení, protože jsme to měli řešené jako 6+1 (měl to být dvougenerační byt), mělo to 3 lodžie (k ničemu, ale byly tam), já i ségra jsme měly vlastní pokoj, naši ložnici, dole byl obývák, kuchyň s jídelnou a ještě 1 pokoj navíc kde jsem měla piáno a máma šicí stroj - z toho právě ona nejvíc nechápala, že máme pokoj který vlastně nikdo nepotřebuje :-) :-) :-) Takže do určité míry tohle chování dokážu pochopit, v dětských očích to poměřování probíhá jinými měřítky... Zkus to v klidu přejít a uvidíš, jestli to bylo jen počáteční nadšení a uklidní se, nebo jestli se takhle chová při více příležitostech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.