| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Julči, to jsem si opakovala taky - díkybohu že se to stalo takhle brzo, když už to muselo být a byla jsem vděčná i za jedno dítko doma, které mě naprosto drželo.. ale i tak mě překvapilo jak mě to tenkrát sebralo.

Asi to bylo i tím že jsem taky brečela jen sama a s nikým o tom nemluvila, přišla jsem si pak hrozně sama, do toho hnusný počasí, pak ten zánět, horečky, bylo mi hrozně..

Ale přesně jak píšeš, není to při tom všem nic tak hrozného.. musíme to takhle brát.
Když jsem o tom náhodou s někým promluvila byla jsem v šoku kolik holek to má v nějaké podobě za sebou - snad většina! jen to není téma ke kafi :)

Přeju ti at se brzy zadaří, uteče to, uvidíš.. ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.