| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!
Po menší odmlce se hlásím poprvé v novém roce a všem přeji, aby byl tento rok krásný a plný šťastných chvil. Děkuji moc za přání k Vánocům i PFka. Snad se mi podaří naše PFko vložit do deníčku.

Musím se přiznat, že nakukuji stále, ale moc se mi nechtělo přispívat. Mlela bych totiž pořád o tom samém - nějak se točíme v bludném kruhu. Starý rok jsme končili nemocemi (kluci přes Vánoce měli zánět spojivek, kašel, rýmu, Dami navíc laryngitidu) a nový rok začali dozníváním těchto nemocí. Holt, školka nám dává doma zabrat všem. Momentálně kluci dozdravují a padli jsme my s manžou. Nu což, hlavně že děti jsou OK. Volný čas trávíme na stavbě. Koncem ledna se začnou pokládat krytiny, máme domluvenou schůzku s tesařem kvůli kuchyně a intenzivně se maluje. Moc na to netlačíme, ale máme takovou vizi se do léta přestěhovat. Těsně před Vánocemi jsme dodělávali koupelny. Ty jsou kromě vymalování už kompletní. Takže tak u nás.

Marru, je mi tě líto s těmi poslíčky. Je to mazec. Já jsem u Hynka neměla žádné a u Damíka 3 týdny před porodem (a to jsem rodila týden před TP). Zprvu jen třeba 2h v noci vkuse, ale poslední 3 dny vlastně non-stop (2-3 do hodiny), a to takové, že jsem je musela fest prodýchávat. Věčně jsem stála opřená venku o plot nebo doma o kuchyň. linku. Bylo to vyčerpávající. Moc ti přeju, aby brzy přešly v ty pravé kontrakce!!! Jinak jestli je mimi menší, tak ať se tam pěkně dopéká~;) Ať vše klapne jak má a ať si porod užiješ, resp. užijete oba.
Můj tip je 15.1. a tipuji holčičku.

nočník - tak to je téma žhavé i u nás. Vytáhla jsem ho asi před 14 dny. První týden si s ním válel a cpal do něj hračky a teď teda už chápe, že je na "ee". On ten minulý týden si i pořádně všiml, že čůrá (pravda, bylo to na koberec~:(), ale koukal, co to tam teče a když má fest mokrou plínu, tak si sundává tepláky a strhává si ji (po kojení ji má morkou během 15 min. durch). Z toho jsem usoudila, že zkoušet budeme~k~ Posadím ho na něj a než zajdu pro suchou plínu, už utíká za mnou~t~ Ale jo. Fajn je, že se mu nijak nepříčí, že je prostě s nočníkem kamarád, a to je zatím můj jediný cíl.

S mluvením se tedy směju - Dami neříká nic smysluplného, ale pusu teda nezavře. Včera jsme byli na koncertě a chudák moderátor musel přidat, neb bylo slyšet jen "hýkání" Damiána~t~ A Hynek? - ten teda pusu fakt nezavře, občas mám chuť mu ji zalepit páskou~8~.
Přeju vám, ať vás brzy z brebentění těch vašich zlatíček bolí hlava ~t~ (v dobrém samozřejmě)

A jó, ještě jsem zapomněla nahlásit, že Dami před Vánocemi absolvoval roční prohlídku a hlásíme se do party k Mandelinkám ~R^ Neb můj cvalík měl 75,5cm a 8,8kg! Ovšem i dr. usoudila, že on prostě přibral nemůže, protože je to neřízená střela. Naháněly jsme ho po ordinaci všichni - já, Hynek i dr. Prostě legrace s ním je, no.~g~

Krásný zbytek týdne a budu zvědavě nakukupovat, jak to vypadá s mimiMarušátkem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.