| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prosím o vaše názory
11.1.2011 14:54:45
ahoj, už sem sem jednou psala o tom, že jsem manželovi odhalila nevěru s ženou která je od něho o 18let starší. tvrdil, že s tím přestane, a vypadalo to, že to tak opravdu je. teď jsem bohužel přišla na další sms a taky sem zjistila že si hledá bydlení ale přede mnou se dál tváří, že chce být se mnou, i když vlastně dnes ráno mi ve zlosti řekl, že kdyby to šlo, chce být s ní a že jí miluje. dnešní ráno se mi zhroutil život a vlastně i celý svět. hodnoty, o kterých sem si myslela že v našem manželství mají nějaký význam a váhu jsou najednou ty tam a já mám pocit, že už se nemám čeho zachytit, že už nemám žádnou jistotu, žádný záchranný kruh, který by mě pomohl.... máme dva malé syny, je to to jediný, co mě teď drží při životě, rozhodla sem se, že sama sebe zapřáhnu do práce, jak nejvíc to půjde, jen abych měla zábavu pro svojí hlavu, abych pořád nemyslela na ně, ale nefunguje to!!! mám pocit, že už nic nemám, že celých osm let co spolu jsme je nadobro v háji a já vůbec nevímco dělat. švagrová mi tvrdí, ať se doma chovám normálně, ať normálně peru, žehlím, vařím a uklízím, tak jak sem to dělala do teď. ať se chovám, jako kdyby se nic nedělo ale s manželem ať se o TOM vůbec nebavím, ať to ignoruju a dělám, že nic. a pak díky tomu prý poznám, jestli chce být se mnou nebo ne. díky tomu se prý rozhodne, s kým chce být, díky tomu to prý buď vyšumí mezi něma nebo půjde do haje. mě to ale přijde jako divná strategie. poraďte mi prosím, už sem fakt v háji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.