| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ex. crypto to o té zranitelnosti mě pobavilo, přesně tak je to u nás, jakmile dám najevo, že mi na něčem záleží nebo se něčeho bojím, on to pozná a od té chvíle je to jeho zbran.

Jinak - jak bys to udělala, aby v tobě to manželovo hodnocení nevzbuzovala žádné pocity? Vypnula v tu chvíli mozek? Jak na to prakticky, odseparovat se od něj, nebýt lítostivá, že on místo aby jako nejbližší člověk člověka podpořil, ještě ho shazuje?

To se totiž nedaří mě, vždycky mi to přijde strašně líto, nejsem žádný sebevědomý king až tak, a tenhle přístup mě deptá. Teoreticky vím, že kdyby u mě nenašel úrodnou půdu a viděl, že to na mě nepůsobí - jako třeba u jiné ženské, tak by to nedělal. Ale prakticky...

Navíc, já do toho nechci tahat metafyziku, ale někdy mi přijde, že on je na mě přímo propojený, pozná mimoverbálně, co si skutečně myslím...pozná můj strach z něčeho atd..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.