| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

byla jsem ve stejném ( možná menším srabu). Oba jsme vš, oba stejného zaměření, v podstatě skoro stejný ročník, ale na MD jsem spadla do bludného kruhu - cítila jsem se blbě, že nevydělávám, manžel mi to "sežrat" nedával, ale zase se třeba víc než dřív věnoval svým koníčkům, na moje nezbýval čas a tak. Podřízené postavení nesvědčilo ani jemu, ani mě. Ale myslím, že je to to o sebehodnocení.Pak jsem šla do sebe ( a po letech pak i k psychologovi) a potvrdilo se mi, že jsem instinktivně zvolila správnou cestu. žádné diskuze, žádné mluvení o tom, co je eventuálně mohlo být špatně a co bych chtěla jinak ( a na tom to jindy končilo, protože na to je mm alergický) - prostě žádná rozumná domluva nebyla možné, neřkuli mluvit o tom, proč se cítím blbě. Manžel není schopen reflexe (verbálně). ALE: vzala jsem to tak, že každá akce vyvolá reakci, když změním sebe, někde se to projeví ( a pokud by to nevyšlo,a spoň budu na sobě mít udělanej kopec práce a tu jako když najdu, pokud bych chtěl být sama s dětmi). A nějak jsem našla chybějící sebevědomí - dost to bylo přes práci, jinou než jsem původní profesí a to mě neskutečně pozdvihlo - a s tím spojená finanční nezávislost / a trochu jsem se "našla", protže původní povolání mi zrovna nesedělo, ale teď se mi podařilo neslučitelné sloučit).
Takže pokud sebe a svoje práva budeš vidět stejně vysoko jako jeho, bude hned líp. Čtu tvoje příspěvky, vždyť ty nemáš proč se cítit jako nějaký untermenš.
A k té tvojí situaci - PHDr. Tomáš Novák tomu myslím říká muž - schizoid ( a dlouho jsem si myslela, že ho mám doma) - přečti si o něm, knížka mi neskutečně pomohla, jako že v tom nejsem sama. Ale fakt mi nejvíc pomohlo, že jsem se SAMA začala cítit na něm nezávislá a on se opravdu změnil ( resp. teď funguje líp).
Moc ti fandím!!!:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.