| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je hodně o přístupu rodičů. Já jsem z párečku a s bratrem jsem si nikdy nerozumněla a moc nerozumím dodnes, stýkáme se jen při rodinných akcích 2x ročně.

Já mám děti ještě malé, nemám páreček, ale 2 kluky a 1 holčičku, a pochopitelně že k sobě více jdou ti dva kluci, a holčičku berou jako mladší roztomilou hračku. Ale rádi ji mají. Uvidíme, jak za pár let, budu se velmi snažit, aby k sobě měli stále takto blízko...

Nesnášet se mohou i 2 bratři nebo 2 sestry, i když je větší pravděpodobnost, že si více vyhrají, než párečky (to chtějí víc rodiče, než děti, já taky chtěla vždy a jen sestru). Párečky se ale více učí komunikovat s opačným pohlavím... prostě se snažte a třeba to vyjde :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.