| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

bojím se taky, ale nemám ani ten řidičák. Manžel mě trošk uučil na parkovišti a snad bych to i zvládla, ale pletu si strany a mám tak velkej problém s couváním, takže se bojím jít si ten řidičák udělat...
Ale na druhou sranu nikdy nezapomenu, když mě jednou kolegyně vezla o půlnoci domů z práce a ona jela po úplně prázný silnici sotva 30km/h. Dokonce se vyhla i 4proudý silnici(která byla fakt úplně prázdná-jsme 30tis město a v noci fakt mrtvo) a odbočila radši na vedlejí silnici~t~ Upřímně si troufám říct, že po 2 hodinách, co mě manžel učil, bych jela jako ona... Z toho vyplývá-pokud máš strach, tak za volant radši nelez a vymysli to jinak. Ta nejistota nemá za volantem co dělat(samozřemě zdravá nejistota neva, ale jestli se klepeš...)Tahle moje kolegyně podle mě za volantem nemá co dělat. Za plného provozu by byla fakt nebezpečná pro svoje okolí. Oproti ní jsou i "čepičkáři" zlatí(manželův výraz pro starší pány, víkendové řidiče)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.