| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cau holky, Loonette, doufam ze uz se citis lip. Abys mi bublinku nenakazila :-). My jsme ted momentalne zdravi a tezce budujeme a bourame. Manzel se rozhodl izolovat venkovni zdi, takze jsme vcera sundali omitku v loznici vcetne drev, manza to zaizoloval a ja vytahovala hrebiky, protoze chceme prkynka recyklovat. Manza byl nastvanej, ze ho to bude zdrzovat a pridelavam mu tim praci, ale prijde mi bytelnejsi sadrokarton, kdyz pod nim budou prkynka. Vsude prachu a omitka je strasne tezka, tak to mame v pytlich a budem to vyhazovat po castech do popelnice.

Loonette cely vozovy park se nemenil. Dneska jsem jela s malym do skoly 2 ruzne cesty se staryma autobusama. Tahalo se za snurku, muselo se stoupnout na posledni schod, jinak se neotevrely dvere a i ja jsem si v busu pripadala jako obrik. Lidi co jsou 190 cm by museli mit urcite hlavu na stranu, protoze mi pripadal hrozne nizky. Maly vystupuje normalne za mnou, tak jsem z toho byla trosku na nervy, protoze z toho staryho busu kdyz clovek vystoupi, tak se za nim dvere hned zavrou, tak jsem mela strach, aby mi neodjel.

Divala jsem se na okna. Kovani Roto mam i v Cechach na baraku, jenze tady to jsou v podstate jen desky at uz okna ci dvere, bez profilu a jenom na to nalepi kolem dokola weather strip. Proste zadny technik do Kanady jeste nedorazil, aby nekomu tady poradil jak delat okna a nebo dorazil, ale nekde maka ve skladu. No a dovazet je z USA tak k tomu pricist dopravu a clo a jsem nekde na ukrutne castce. Na googlu jsem si vycetla, ze si lidi vozi drevena okna z Polska. Myslela jsem ze tu jsme 100 let za opicema, ale kdyz vidim ten vyber, tak to snizuju na 20 za. V USA sezenete vsechno, ale tady je to bidny vyber a predrazene ceny. No nebudu lamat veci pres koleno. Tady budou dvere oblepeny lepicim molitanem, ramy a diry utesneny montazni penou a vyzvejkanejma zvykackama, pak se to pretre a taky to bude nejakou dobu fungovat :-).

Venkovni rekonstrukce zatim nepokracuji. Manza dal contractorovi 3 tis cad, ze pry to dodelaji dalsi den a od te doby se neobjevili. Pry se jeden z nich zenil a vsichni s nim jeli do Dominican, tak uvidime, nikdo se tu od te doby neukazal, tak tam asi zustali nekde v teple. Venkovni zed jsme si provizorne utesnili sami, pac je - 20C a vnitrek jsme si taky dodelali, pac nam dosla trpelivost :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.