| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tož tak asi - když mám někdy pocit nedokonalosti, tak si vybavím třeba takovéhle perličky supermatek


moje příbuzná, co prý pořád vaří - jednou se přede mnou nekontrolovala a dítěti k obědu nabídla Kostíka - ale jinak nad ní větší hospodyně není, podle jejích řečí tedy - vaří, peče, rochá se v zahrádce


moje známá - mám jí docela ráda, ale některé věci právě podle mě přehání, staršímu dítěti říká pořád - miláčku sem, miláčku tam, jednou jsem jí volala, v telefonu řev jako u paviánů a ona zaječela na děti dost zupáckým stylem - ale venku je to samý miláček a obětavá matka, až mi jí manžel, když se někdy společně potkáme, dává za příklad
totéž - její tchyně - údajně moc nehlídá, víc švagrové - a ejhle, já kolikrát potkám na městě tchyni, jak chudák vleče děti od obou snach - dvě děti ve věku mezi rokem až třemi let...pochopitelně tchyně mě nezná, známé dítě já poznám...ale neříkám známé nic, jen si udělám obrázek - jí chudákovi tchyně moc nehlídá, přestože jí hlídá daleko víc než mě /jen občas o víkendu půl den nebo den, ve všední den nic, žádné vycházky/

takže takhle se prostě zveličuje, někdo se sebe udělá chudáka a obětavce, i kdyby nedělal nic - a takových příkladů bych mohla napsat

s prominutím, kdyby radši tyhle ženské držely kušnu, oni totiž dělají dost medvědí službu těm ostatním, relativně upřímným, co nic nemarkýrují - viz jak píše třeba Valkýra, ve srovnání s těmi, co si honí triko, vypadá ta, co to nedělá, kolikrát jako hotová cuchta a flink

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.