| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

rozhodně nejsem, ani jsem nikdy nebyla...
Dnes jsem ale asi udělala životní chybu...
Mám syna, který půjde po září do první třídy, dnes jsem obdržela nabídku na práci snů . Bohužel je tam problém s pracovní dobou - do 17,00 hod, manžel jezdí domů až po 20,00 hod, prarodiče hlídají v době nemoci, každodenní vyzvedávání není z jejich strany možné.
Mohu Vás požádat o názory, jak by jste se rozhodly vy ?
- odmítnou práci ( vyhrála jsem konkurz - 4 kola ) , plat, o kterém se mi nikdy nezdálo - cca 65.000,- - 75.000,- , k tomu odměny, prémie, 13 plat,příspěvky na důchodové,.... prostě nadstandard, ale domů bych jezila až okolo 18,00 hod, tzn., najít někoho , kdo bude pravidelně vyzvedávat a trénovat do školy, vozit na kroužky.... syn chodí spát v 19,30, tz. ve všední den pouze 1,5 hodiny - neuvidím besídky, turnaje,...
dosud jsem pracovala nejdéle do 15,00 hod
- přijmout práci ( v nabídku jsem nedoufala ) a vyčítat si, že se mu nevěnuji ? přeci jenom nástup do školy je zlomový....

kamarádky mi říkají, že jsem blbá :o), ať se nerozmýšlím a beru všema deseti... podotýkám, že má současná mzda je cca 25.000,- - 30.000,- čistého měsíčně... nouzí netrpíme, naopak se máme dobře - ťuk ťuk, u nás ve firmě nemám možnost jakéhokoli postupu, získání zkušeností, ... tady je to perspektiva ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.