| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, abych řekla pravdu, tak nevím. Jednu určitě, ale ta má dospělé děti. Vůbec bych si nedovolila Karolíně říkat, co má dělat, jen jí popisuji svůj osobní postoj. Já jsem prostě tak nastavená, že dokud mám malé děti, tak chci pracovat jen na částečný úvazek. Jenomže já jsem hodně atypická tím, že v tuhle chvíli nemám pocit, že by mi někde něco utíkalo. Nedávno jsem viděla inzerát, který mě po x měsících zaujal - jenže to byla práce na 30 hodin týdně a já (budu se vracet do práce za pár měsíců) prostě víc než nad 20 hodin týdně nepůjdu. To raději na omezenou dobu vezmu práci, která mě nebaví. Ale zcela upřímně odpovídám, že moje kariéra se nevyvíjí tak, jak bych chtěla. Jenomže teď to není moje priorita. Říkám si, že práce počká, ale děti ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.