| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Si teda neumím představit debily co řvou po rodičce ~q~
Já byla u obou porodů sama a nemůžu si vůbec na nikoho stěžovat.
Pokud máš strach a nechceš u porodu přítele tak se zkus opravdu domluvit s tou dulou.
Já to měla podobně, prostě jsem ho tam nechtěla. Poprvé jsme tu možnost ještě připouštěli, ale bylo to spíše o tom, že on chtěl (nebo spíše pod tlakem okolí měl pocit, že tam musí být). Já jsem byla v porodce už tři dny, protože mi malého vyvolávali a furt se nic nedělo. V pátek se to pomalu rozjelo tak jsme se domluvili, že přijede hned po práci, podle doktorů se měl malý narodit v noci nebo spíše nad ránem. Ve dvě se ještě nic moc nedělo tak jsem mu volala ať přijede, že už mě to tam nebaví - dorazil 14:40, přesně ve chvíli kdy Petříka přestřihli ~t~
U Leničky už jsme se rovnou domluvili, že mi to víc vyhovuje když tam nebude a on přiznal, že by teda raději neasistoval. Volala jsem mu hned jak se malinká narodila, do dvaceti minut byl u mě a maličkou si pochoval ještě na sále ~s~~s~~s~
Hlavně se nenechej tlačit do něčeho na co se sama necítíš. Držím palce ať už to je podruhé lepší ~;((~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.