| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nadi, AHOJ!!! ~;((~z~~x~

Tak jsem tak nějak ráda, že v tom nejsem tak nějak sama a nechci říkat bude hůř...~t~

Ale to co Ti řekl Tomík je ještě krásný proti tomu co dovede Daník...~o~ občas opravdu žasnu ~6~ to snad nejde ani takto veřejně říkat ~6~

A vůbec je to hroznej skok a někdy si říkám chci svého andílka, jaký byl před rokem... ovšem to nejde a nezbývá jen bjovat a jak si říkáme s maminkama co chodí do stejné třídy a mají kluky, jelikož mam dojem, že holky jsou v tomto inteligentnější, že to přejde a chce to jen a jen pevné nervy..

Kluci sice nejsou prvotníci u zápisů, ale na druhou stranu holčíčky jsou i ve škole holčičky... ~6~

A když vezmu, že naše malá slečna jde za rok k zápisu mne jímá strach, hrůza a vše kolem...nemalujeme skoro vůbec a když tak hrozně i omalovánky...slovní vyjádření je , že potřebuje mne překladatele a je to na nic..
Ale k zápisu asi půjde, jelikož krom tohoto je vyspělá dle mně dost...příští rok v září jí bude 6,5 roku, takže když jí dám odklad půjde v 7,5 a to se mi zdá hodně..ALE jak vidím Daníka, kterého vše byvilo, těšil se a nyní ny vše kašle to hodně zvažuju... ~6~~8~

No uvidíme co udělá školky kam chodí od tohoto září...teprve nyní se s ní něj zžila a už by se parádila..Eliška má to a Lucinka tamto a já se mám zbláznit od prstýnků přes nárámky atd..no je to prostě ženská ve všech směrech... ( Takže Tomáška nechcce jelikož nemá auto ) ~6~~z~~t~

Takže to chce asi fakt klid a nohy v teploučku...~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.