| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj všem,
schválně to dávám na diskusi astma, protože vy mě asi pochopíte. Mám synka astmatika s refluxem, propírám to tady často. Je furt nemocnej, tak jednou za měsíc, většinou s komplikací- laryngitidou. Teď je to 14 dní co jsme propuštění z nemocnice. A já přemýšlím jak dál. U takovýho dítěte není jednoduchý se rozhodnout kdy a kam ho vlastně brát. Mám ještě skoro čtyřletou dceru, která touží po společnosti. Taky měla náběh na zápal plic a nejde celý měsíc do školky (je soukromá, takže jsem to nezaplatila a místo už je plné). Nelze je tak úplně izolovat, stejně můžou bacily chytit všude. Třeba dneska jsme byli v zoo, v některých pavilonech taky mohly chytit chřipku. Ten zápal plic měla například prodavačka v našem koloniálu několik dní před prvními příznaky u syna. Já si pořád říkám- buď úplná izolace, nebo to skoro nemá cenu. Vždyť můj muž i já chodíme do práce, já pracuju jednou týdně na dětské klinice- stokrát denně jsem v kontaktu s nemocnýma lidma. Samozřejmě to nechce zbytečně pokoušet- jako dávat ho do dětských koutků, brát do kina a tak, ale jinak je teď nastydlý manžel a i babička ve společné domácnosti. Ráda bych děti vzala v pondělí do herny. Herna je obrovská jako dvě tělocvičny a dopoledne tam skoro nikdo nebude. Pojedu tam vlakem, bývá poloprázdný.

Jsem už skoro rozhodnutá, že se prostě izolovat nebudeme i když je chřipková epidemie. Všichni už z toho doma šílíme. Dceru jsem tedy na měsíc raději vzala ze školky, ale občas vyrazíme na nějakou výpravu a holt budeme riskovat. Jak to máte vy maminky astmatických dětí ? Nebo vy,kdo máte dítě často nemocné ? Jste s ním v době chřipek raději doma ? Nebo prostě normálně žijete ? Vím, že to spousta z vás bude považovat za zbytečně úzkostlivý dotaz, ale my přeci jen máme něco za sebou a nemocný astmatik není žádná srandička.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.