| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zerat, nemam zkusenost primo s plynarnou, ale s PRE, tj elektrika. Moji mamince prisel pomerne velky doplatek na odbery /cca 15 tisic/, tak mne poverila plnou moci a ja ji tak mohla zaridit splatky. Slo to snadno, jen to predpokladalo: zadne dluhy z predchoziho placeni zaloh, dobra platebni moralka. Splatky byly udelane tri, splatnost po mesici, jakmile by v den splatky nebyly penize na ucte, okamzite se ta splaceci smlouva rusila a byla povinnost doplatit ihned vsechny zbyle splatky. Do toho se samozrejme platily normalne dalsi zalohy na elektrinu. Elektrina samozrejme po celou dobu normalne sla, nikdo nic nevypinal. Toto je bezny postup, nemusela jsem nikde nikoho prosit, proste jsem jen prisla na pobocku a rekla, ze chci rozdelit doplatek na splatky, oni udelali smlouvu, doplatek rozdelili na tri stejne dily, bez navyseni. Ovsem, bylo nutne to resit ihned, necekat na upominku, resp na odpojeni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.