| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie, tak předpokládám, že Magráty manžel má nějakou pracovní smlouvu a jemu by třeba půjčili ~d~. My fakt jak máme na bankovním účtu na netu předschválenou smlouvu už jen klikneme, že ji chceme a souhlasíme s podmínkami a fakt obratem ruky tam peníze jsou. Nikdo neřeší na co peníze použijeme. Máme ale asi výbornou platební morálku... Nicméně slyším ze všech stran, že banky tohle nabízí. Stejně tak jsou možnosti kreditních karet...
Já se přiznám, že mi to tu psané přijde divné. Jednak v tom, že jim nechtějí vyjít vstříc se splátkovým kalendářem, protože např. nevlastní bratr mého muže žije s bílou cikánkou v šílených podmínkách se 4 dětmi a hrozil mu dokonce kriminál za dluhy, které nadělal na všech stranách. Ovšem nikdy nezůstali bez plynu nebo bez elektřiny - vše splácí na splátky ~d~ jak je možné, že tohle někomu projde a někomu ne? ~e~
Stejně tak mi přiznávám nesedí, že někdo zapomene na placení plynu ~d~ Stalo se neodsuzuju, ale nechápu, co dělal v tý době její manžel? ~d~
Takovéhle stavy s nemocemi... jsme zažili taky a prostě jeden v našem případě manžel seděl doma a makal a staral se aby peníze byly a já lítala za holkou do nemocnice, po nemocnicích, po rehabilitacích; se svým nosem a dutinami které jsem měla po operaci a s komplikacemi, pak mladší dcera stabilní problémy s nosem... Peníze se jen koulely a taky nemáme polštáře peněz... prostě se to muselo zvládout, i kdyby manžel neměl chodit spát.
Já nechci soudit tu situaci, která nastala, ale budou mít děti 3 a víc výdajů ze vším... Ono jen vyhrabat se z dluhů bude záhul a pak kde brát na provoz domácnosti, léky... ~d~ Já vůbec nevím, jak to řešit. My bysme museli okamžitě kdybysme cítili, že jdeme na doraz řešit bydlení, auto... prostě hledat jiné cesty... Bojím se exekutorů a hlavně tý neplatičský pověsti, s tím je pak těžko co dělat ~7~ Já nevím absolutně co zakladatelce poradit - snad zajít za nějakým finančním poradcem, jestli by neporadil ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.