| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak to teda je váha.., doufám, že Ti začne jíst a brzo přibere...~R^
Daniel jednou kvůli nejezení skončil v nemocnici a jak on je nerad tak stačí vyhrozit a talíř je prázdný..takže proněj sníst k obědu 5 knedlíků neni problém ~6~
Pokud mi přinese cokoli ze svačinu tak to sní po cestě nebo doma, v tomto má boj..

Zato naše slečna nejí tunu věci a zvláště nejí maso ~n~ a to žádné..ovšem ve školce ano, ale protože ho jí ve školce tak ho nebude jíst doma...

Pamatuji si, že na bradavice na nožkám jsem trpělá jako malá, ale takto statečná jsem nebyla,,takže je opravdu velice šikovná ~R^

To s botkama je opravdu veselé..jsem si to živě dokázala představit ~t~
Hlavně že jsi botku vydlabala ~t~

A mi teda chodíme nejdřívě do školky na půl osmou, takže Daník na otevření školy v 7:40 je ve škole...
A já v 8 doma a v klidu blaženém ~t~
Máme to od domu chvilku..ovšem budík zvoní v 6 hodin a z domu odcházíme v 7:15 a vstávají tak v 6:45 a snídani tam nenarvou a to mne hrozně štve...~o~
Postel je dle nich přednější...~o~

Krásný večer všem~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.