| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějaká Přezdívko,

kdybych byla ve Tvé situaci, tak bych si ten kurs udělala. My máme sice výborně fungující babičku, ale dovedu si představit situace, že kdybych měla volit mezi jeslemi a chůvou, tak také budu volit chůvu. Určitě bych volila někoho, s kým bychom se napřed s dětmi blíže seznámili. A kdybych nesehnala nikoho přes známé, klidně bych se poohlédla po profesionální chůvě.

Tvůj příspěvek je velmi zajímavý na zamyšlení.

"Hrozně se diví, že to tady není běžný, že si každý uklízí sám a že pouští děti samotný a nechávají je samy doma."

I když v principu nejsem proti výpomoci v domácnosti a používání chův (za jistých podmínek bych toho také využila), tak se přiznám, že je mi ten náš styl mnohem bližší než americký. Myslím si totiž, že pokud má žena při malých dětech možnost pracovat na částečný úvazek, tak se bez chůvy i výpomoci v domácnosti může zpravidla obejít, protože jakmile děti dostatečně povyrostou, tak v našich podmínkách můžou normálně docházet na mimoškolní aktivity a převzít nějaké domácí práce, to jim do života jen prospěje. Uvědomila jsem si to několikrát, když jsem se setkala s lidmi ze zemí, kde je spíš neobvyklé na výpomoc nikoho nemít, a viděla jsem, jak se k domácím pracem stavějí nešikovně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.