| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Walerie, já nikoho neodsuzuji za to, že si najímá někoho na úklid. Naopak je mi příjemnější ženská, která si zaplatí paní na úklid, protože zná svoje možnosti, než ženská, která si uklízí sama, je utahaná protivná a všechny kolem sebe terorizuje řečmi o tom, jak nezvládá, je uštvaná, nemá žádný volný čas atd. A hlavně to beru jako každého věc a ne jako projev pohodlnosti.

Já paní na úklid nemám z toho důvodu, že jsem na MD a bydlíme v panelákovém 3+1, které se dvěma mrňousy (ten mladší je vyloženě uklízecí maniak ~t~) uklidím bez větších problémů a ušetřené prostředky raději investuji do něčeho jiného. Určitě bych si ji ale pořídila, kdybych měla například ubrečená dvojčátka, ke kterým bych šestkrát za noc vstávala, kdybybych při hodně maličkých dětech pracovala atd. V žádném případě se ale nechci vyvyšovat nad někým, kdo ji má.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.