| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme celkem tři chůvy.

Jedna v Praze, neprofesionální, má pouze zkušenosti s hlídáním sourozenců a občasným hlídáním kolegům v práci. Pracovala jako sekretářka- brigáda v manželově práci a hlídala tak po různu. O tu bohužel právě přicházíme, protože dostudovala, dostala místo a na nějaké hlídání už nebude čas. (ale má šikovnou sestru mladší, která nás možná zachrání)

Jedna v Ltm, která s námi chodí do bazénu, moc milá paní, hlídá více lidem, našla jsem si ji přes inzerát. Je skvělá, spolehlivá.

Jedna ted dojíždí k nám do Lovo. Je to vlastně paní na úklid, na kterou dcerky velmi dobře reagovaly, tak jsem ji požádala o občasné hlídání večer. Vše funguje jak má. (tuhle si sice soused stěžoval na binec u nás večer, ale to bylo tím, že prostě starší dcerka řádila, to dělá i nám) Ona hlídá, má s sebou ještě svoji dceru 15letou. My chodíme do tanečních pro dospělé, spokojeni jsou všichni.

Na nějaký certifikát bych nehleděla, pro mě je důležité, zda je člověk sympatický a zda je sympatický dítěti. Ještě jsem nikdy nedala na hlídání dítě někomu, koho bych neznala před tím. (do bazénu chodí chůva i se mnou, tak jsem měla možnost ji vidět v akci, než šli sami s Janinkou ven).

Smutný je, že jsem mnohem víc v klidu, když jsou děti s chůvou, než když jsou s vlastníma babičkama~7~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.