| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aliens, tak ty už děláš. Já ještě ne, pořád to není ono, začíná mi zase ten dráždivý kašel, a když kašlu, tak mě pořád bolí pod tou levou lopatkou. Po neděli jdu na kontrolní RTG a zajdu si znovu na poslech k obvoďačce. Ta se shodla i s naší pediatričkou, že to vypadá na virový zápal plic vzhledem k nízkému CRP (dcera měla 12, já 14). Dcerce je už líp, už aspoň nemá ty vysokánský horečky, kašel už se změnil ze suchého na vlhký, akorát pořád ta zelená rýma. U nás to proběhlo celou rodinou, kromě starší dcery. Moje máma tvrdí, že to mám z toho, že vyběhnu ven jenom v tričku - např. s košem, vylít vodu apod. Ale já tomu nevěřím, to musí být nějaký bacil. Jsem už fakt tak naštvaná, drží se nás to jako klíště. A ty taky pořád ještě kašleš? Byla jsi na kontrolním RTG? A co poslechově? Jsi taky pořád unavená. Já navíc chytla tu rýmu od dcery, tak mi od včerejška třeští hlava, připadám si už jak v kleci, jak je člověk pořád zavřenej doma. Naštěstí malá je moc hodná, děda jí koupil sádru, já jí odlila odlitky, přes noc to zaschlo a teď vybarvuje a nebo se dívá na pohádky nebo si čteme. Už ať ta zima jde do háje.Ahoj ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.