| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fialko mám to stejně-opar na rtu jsem měla za 38 let jedinkrát v životě,velkej teda jak kráva,ale mám pocit že se musel vzít někde úplným omylem,ani při oslabené imunitě jsem opary na rtu kromě toho jediného neměla.Zato před pár lety se mi začal objevovat opar dole,to je fakt zážitek.Nejdřív jsem vůbec nevěděla co to je,když se mi několikrát udělal,pak jsem se rozhodla jít na gyndu a bála se že mám bůhví co,lékař řekl že je to opar,mazat Herpesinem nebo Zoviraxem.No,nemažu ho ničím,ale dělá se mi docela často,zejména před očekávanou menstruací.Myslela jsem že jsem ho dostala od partnera,ale gynekolog říkal že ten virus se dá stejně jako jiný virus chytit jen ze vzduchu.Smůla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.