| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když budu čekat na prince na bílém koni (zvlášť po čtyřicítce ~t~), strávím celý život v čekárně.
Když budu žít s "jen tak nějakým partnerem" (abych si doma nepovídala pořád jen s klikou u dveří), tak nemám šanci "vpustit do svého života toho pravého partnera".

Jasně, že "teď ještě pořád nejsem připravená na nový vztah" (předcházím vašim upozorněním), ale JEDNOU... ~;)...a co pak? Nerada bych něco prošvihla, jako v tom vtipu, jak je povodeň a dobrý křesťan stojí na střeše a odmítá všechny záchranáře, protože čeká na boží pomoc. Později utopený obviňuje v nebi Boha, jak ho mohl nechat zahynout? A Bůh se na něj zlobí: "A kdo myslíš, že ti tam posílal všechny ty hasiče!!!" ~t~

Mám to posuzovat rozumem? Poznám to nějak "intuicí"? ~m~

S (ex)manželem jsme se vzali kdysi z rozumu, to nebyl dobrý nápad (jakmile začaly problémy, a těm se žádný vztah nevyhne, zjistili jsme, že se "nemáme dost rádi na to, abychom nám stálo za to řešit je SPOLU").
S (ex)přítelem jsme měli mnoho společného, milovali jsme se a oba jsme od začátku prostě "věděli", že "jsme se hledali, až jsme se našli". Nikdy nikoho předtím a ani nikoho potom jsem nedokázala takhle milovat - a nebylo to jen romantické okouzlení, naopak, měla jsem ho ráda s postupem času čím dál tím víc. Vyhovovalo mi u něj všechno (z toho pro mě důležitého) a věci, které mi vadily, nebyly pro mě tak významné. Měli jsme společné plány a cíle, doplňovali jsme se, podporovali a tolerovali a nechávali si dostatek svobody a soukromí...
Prostě TAKHLE NĚJAK si představuju "ideálního" chlapa pro sebe... ~R^~s~~x~
Jenže to zjevně NEBYL partner "pro mě", když už se mnou není, že?
Tak podle jakých kritérií tedy hledat - resp. posuzovat potenciální kandidáty? ~l~~a~~8~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.