| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po rozhovoru s kamarádkou, která právě absolvovala tzv. "velký ultrazvuk" u dotyčného lékaře jsem se konečně rozhoupala k založení tématu.

Sama jsem u něho byla na tomtéž vyšetření před cca 3 lety a byla jsem upřímně zděšena jeho chováním. Po zjištění, že další kamarádka (lékařka) byla rok předtím také znechucena, jsem poslala do Gennetu mailem stížnost na jeho chování. Nikdy jsem nedostala odpověď.

Při mém vyšetření se choval neuvěřitelně hrubě, neodpovídal na mé dotazy (moc jsem si jich stejně nedovolila kvůli jeho chování položit) nebo se na mě rovnou utrhoval. Pracoval velmi rychle, ohledně toho, co právě dělá, se vyjadřoval dost nejasně a jeho výsledky odpovídaly mým předchozím a náledujícím vyšetření u jiných lékařů jen velmi přibližně. Často pronášel urážlivé poznámky na mou adresu ("tyhle prenatální turistky mám nejradši", "to chci vidět, jak budete rodit", "tak nechoďte na amniocentézu, když chcete Downa").

Ten samý den odpoledne jsem byla na vyšetření u MUDr. Tomka tamtéž a musím říct, že byl skvělý. Jeho profesionalita, chování i schopnost předat a vysvětlit laikovi velmi odborné záležitosti byly ve srovnání s dr. Kulovaným neuvěřitelné. Výsledky dr. Tomka také velmi přesně navazovaly na má předchozí vyšetření.

Jaké jsou vaše zkušenosti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.