| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já doma nerodila, ale ráda bych. Porodnici jsem volila čistě kvůli nepochopení rodiny. Kdyby se dítěti něco stalo v porodnici, tak by mě všichni litovali, kdyby se totéž stalo doma, tak by mě odsoudili.
Proč bych chtěla rodit doma? Abych se v kontrakcích nemusela nikam přesouvat, aby mi při porodu asistovala jen domluvená PA a ne někdo, kdo měl zrovna směnu, abych tam neměla žádné cizí lidi, abych se nemusela dohadovat s pediatry ohledně kojení, žloutenky a podobných radostí, abych měla svůj klid a soukromí, ve kterém by se mi porod nezastavil, aby mi někdo pořád nenabízel léky, které nechci a nepotřebuji, abych měla nablízku starší děti. Ještě by se jistě další důvody našly.
Nicméně po nepříliš vydařeném klasickém prvním porodu jsem sebrala všechnu svou asertivitu a sebejistotu a prosadila jsem si ve standardní okresní porodnici zcela nestandardní přístup a drtivou většinu toho, co mi vadilo, jsem zdárně eliminovala. Dodnes se divím, kde jsem tu sílu sebrala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.