| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, přečetla jsem vás opravdu poctivě a ani netušíte, jak moc Vám všem rozumím.
Mě bude brzy 30 let, mám 2 malý děti.Ještě než jsem poznala manžela(měla jsem dost krátkodobějších "vztahů"), zápasila jsem s jídlem pořád.Defacto od 17ti do 23ti.Nejdřív anorexie, nejedla jsem prakticky nic kromě olomouckých syrečků(3-4 balení denně), 1/2 trojůhelníku tavenýho nízkotučnýho sýra, sem tam ždibec tmavýho pečiva, tunu jablek(který mě příšerně nadýmaly, fuj), vařený vaječný bílky(žloutky šly do koše) a kolem 5-ti litrů coly-light.Když se nad tím dneska zamyslím, šílený.Opravdu jídelníček na :-© Kromě zdravotního hlediska mi to celkem dost lezlo do peněz.Do toho jsem pořád skákala přes švihadlo, chodila běhat, výsledkem bylo, že jsem si nemohla sednout v tramvaji na těch starých sedadlech, jak mě tlačily kosti (50kg/174cm-nejsem zrovna drobý typ, širší pánev, nohy apod..Žádná drobotinka i kdyby sebehubenější ze mě prostě nikdy nebude).

Kolem 21 let jsem začla zvracet a to jsem se teprv nedoplatila.U baráku nám postavili McDonald a já při cestě z práce zcela plánovitě šla utratit několik stovek za hamburgery apod., s tím, že jen co je do sebe nasoukám, poletí do wc.Dneska mi to přijde už opravdu šílený, ale fungovala jsem tak celkem dlouho, troufám si říct, že nikdo o mých zvracecích nájezdech neměl tušení.

Přešlo mě to postupně, tak nějak samo.Dneska jím opravdu s chutí, trošku cvičím, zvracím cca jednou za (možná 3 nebo 4) měsíce, když mám pocit, že to jó přeženu a jsem doma sama..Vážím kolem 59kg.Pocitů, že se musím hlídat, se asi nezbavím do smrti, prostě to tam někde ve mě je a bude.Ale přeju vám všem holky, ať se z toho taky vyhrabete, vím, co to je za peklo!!!
Uff, omlouvám se za román:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.