| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

H+M
Ano, tady.
Mám mít třetí dítě? Zvlánu to? Někdy myslím že ano a jindy mám trochu stach. atd.

Vždy se to dá zvládnout - i v těch největších extrémech. S extrémy zde nikdo neuvažuje - jen jestli zvládne 3 děti. Zvládne, protože mu pak stejně nic jiného nezbyde (jen někdo lépe a někdo hůře).
99,9 % maminek ty děti bude vždy bezmezně milovat.

Ale že to je obtížné a náročné pro rodiče v "normální" rodině - to je. A co když se objeví do budoucna něco "nestandardního"??? Já si také myslela, že mám "normální" úžasnou rodinu, co je "tým" a že po 20ti letech to už prostě musím vědět a nic mě nemůže překvapit. A pravda je, že se divím nejvíce právě dnes. Není na škodu to maminkám, co se rozhodují pro 3. dítě podsunout - stát se může všechno a ony tu pak s těmi dětičkami budou, pořád. Je dobré být připraven na všechno - takové to - to se mě ani náhodou netýká.. to je mac záludné.
Mít děti je hlavně o zodpovědnosti, o celoživotním závazku - každý to přeci ví, ale něco jiného je to "vědět" a něco jiného je si to "uvědomit".
Zvládnu třetí dítě? Kladu si tuotázku i dnes, malé je 11 let.
Já nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.