| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jsou v populaci lidé - ženy i muži - s nižší potřebou sexu
Svého partnera mohou milovat úplně stejně hluboce jako ti co souloží třikrát denně."

Ano, určitě existují lidé s nízkou potřebou sexu. Ale jedna věc je potřeba sexu a potřeba mít po svém boku šťastného partnera nebo partnerku. Jsem schopná pochopit, že někdo nemá žádnou nebo velmi malou potřebu sexu (i když to bohudík není můj případ), ale i kdybych se stavěla na hlavu, tak nedokážu pochopit, jak někdo může trvale odpírat sex milovanému člověku. Jsem přesvědčená o tom, že když má někdo svého partnera opravdu rád, tak ho nenechá sexuálně strádat a hledá nějaké kompromisní řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.