| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ono je to těžký, když vidím, v jakém prostředí kamarádů se můj syn pohybuje, tak mu nelze nedat peníze, neb by byl za socku, kterýmu furt někdo něco musí kupovat...

Ale tak fakt je, že mi doma pomáhá, vlastně skoro s vším, uklidí celý byt a hlavně pohlídá velmi často nejmladšího syna, jelikož jsem často pracovně mimo domov.
Takže je to jednoduché.. kdyby nedostal peníze od mě, tak si jde najít brigádu, tím pádem nebude doma hlídat prcka a já nemohu pracovat a nemám peníze ani já... :-)

Měsíčně mu posílám 500 kč na účet, pak dostává 1000-1500 kč měsíčně provizi z MLM systému a pak ještě jak kdy, jak potřebuje....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.