| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..." Já jim samozřejmě pomůžu jak budu moct, ale ve výsledku je to na nich, stejně jako je na mně, jak naložím se svým rodičovstvím...."

Ty ale v pripade realneho materstvi "na dalku" po darovani gamet, svemu pripadnemu diteti nijak pomoci nebudes schopna, kdyby to bylo i otazkou zivota..Za druhe, se svym "rodicovstvim" na dalku, kdy se stanes matkou ditete s CIZIM clovekem, ktereho ani neznas, take nebudes schopna toho moc vykonat..


..." spíš mi to přijde jako dobrý způsob předání dál toho, co jsem dostala. Někdo učí, někdo pečuje o staré lidi, já mám chytré a zdravé děti, takže můžu dál předat někomu šanci na život a na rodičovství...."

Co jsi dostala, jsi dostala ty, ne nekdo jiny..Cor kdyz beru genetickou vybavu, ktera utvari jedinecnost lidske bytosti a spouutvari dalsiho jedince ve svazku s muzem.
V otazce deti a rodicovstvi - u cloveka NEEXISTUJE na nej NAROK!! Je to proste to, co clovek nezaslouzene dostava..Nekomu se dostava toho, nekomu zas neceho jineho..Jestli mas touhu skutecne pomahat, pomahej tem, kdo se uz narodili a nikdo je nechce..Touhy "pomahat" tim, ze predavam sve gamety, pro vznik noveho zivota s cizimi lidmi, o kterych nevim zhola nic, mi prijdou skutecne zvracene a neprirozene..Je to proti lidskemu radu prirozenosti, jakkoliv samaritansky se ta myslenka chce tvarit..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.