| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

s tema neustalyma obavama o dite - to mas pravdu, ja jsem dite hrozne chtela a jsem stastna, ze ho mam, ale ma to jeden hacek - a to uz trvalej extremni strach - kdyz je nemocny, co kdyby bylo nemocny, co kdyz si neco udela... nebere to konce a nikdy nevezme.

a dalsi vec - i verejny deni vnimam jinak od ty doby, co mam dite. driv jsem napriklad politickou situaci u nas vnimala hodne akademicky, zajimalo me to, nejsilnejsi emoci byvala zvedovoast, jak co dopadne, pripadne moralni rozhorceni nad nejakymi nepravostmi. od ty doby, co mam dite, ve mne urcity politicky tendene dokazou vyvolat i strach.

mit dite je krasny, ale hrozne stresujici.


hele, ale za 10 let to muzes mit jinak, ale i kdyby ne, tak co? jen kvuli tlakum se do deti nenut... ikdyz se asi budes muset obrnit chvilema co se reci okoli tyce... ale treba ja se taky misty obrnuju, zas z jinych duvodu... malokdo presne splnuje prototyp "normalu" ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.