| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído, já jsem jen psala, jak to bylo u ségry. Tam to zabralo opravdu přes noc a ty léky bral opravdu jen kraťoučkou nezbytně nutnou dobu. Jim léky zabraly a ségra je chválí kde může.

Majdulko, no toť otázky jestli jsi nebo nejsi, byla jsi, nebyla jsi blázen ~d~ Kdyby ty léky nepomáhaly, tak asi nejsou nabízené stejně jako kterýkoliv jiný lék.
Mně se tu fakt maximálně příčí, jak lidi nadávají na kortikoidy přitom co by za ně dali lidi, který se jich nedočkali a umírali mladí... Pokud je nasadí dobrý doktor, který si je jistý, že by pomoct mohli a užívají se dle doporučeného předpisu... tak to můžou být zázračné pilulky, které můžou zabránit ušlapání sebevědomí dítěte.
Já sama mám od přírody malý močový měchýř (potvrdili mi to až v těhotenství, kdy se mi zablokoval při zánětu moč. měchýře a dle doktora vypadal, že brzy exploduje a bylo v něm jen tuším 175 ml)- sice jsem se ani coby dítě nepočůrávala, ale chodím častěji než jiní, třeba kvůli tomu nesnáším jakékoliv cestování autobusy a když jsem se po letech, kdy už mám vybudovaný psychický blok a bojím se téměř při jakémkoliv cestování, že se mi bude chtít a nebudu moct... dozvěděla, že na tohle jsou pilule, které mohly a můžou oddálit tlaky, štvalo mě, že se po tomhle moji rodiče nikdy nepídili ~d~
Osobně bych prostě vyzkoušela i léčbu kortikoidy, jen aby dítě netrpělo zbytečně - protože mít psychické bloky je totálně na prd~Rv. Kortikoidy můžou pomoct ne že ne!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.