| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rychlá základní fakta:psala jsem si rok sem tam s jedním klukem (já 35,on 37)nešlo o nic vážného, občas jsem přerušila na delší dobu,je nemocný, nepracuje,v něčem byl "pomalejší", ale vcelku chytrý, slušný, milý, s přehledem. Pozval mě na víkendový pobyt,jsem pořád sama, tak jsem si říkala, proč ne. Nešlo o rande. I když jsem se těšila na příjemné chvilky (nemyslím sex, prostě celkově). Fotku poslal, jednu. Já jemu též. Podle různých poznámek co psal bylo zjevné, že se jedná o čistotného muže. Ovšem na sraz dorazil zanedbaný páchnoucí muž. Nevěřila jsem,že je něco takového možné, pokud nejde o bezdomovce atd. Mastné vlasy s lupy,žluté zuby,hnusné oblečení. Přitom v mailech byl snaživý, prý zhubl, aby se mi líbil atd. Ovšem,věděla jsem,že je zle, jak jsem ucítila,že smrdí. Zápach nemytého těla. Prý se těší na sprchu v hotelu. To byla úleva, protože jinak bych to nevydržela a nevím,jak taktně bych mu to naznačila. Při cestě jsem nenápadně vyzvídala (navázala jsem na fakt,že se těší na sprchu v hotelu): "jak často se tak sprchuješ?" "tak 1-2 týdně, jak mi to vyjde". Tuším,že to bude 1x týdně...
V pokoji byl po něm strašný smrad, zvedal se mi skoro žaludek, demonstrativně jsem začala větrat, bála jsem se,že to je z košile (nic sebou na převlečení neměl) a nezmizí to, ale byl to jen odér po něm, co se vyvětral. Oni se asi tito lidé necítí,že? ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.