| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mono,

ale sex s jinou osobou může znamenat, že ta původní tě nebude chtít (případně že se hodně nabourá základní důvěra), což může být za ten sex zbytečně vysoká cena.

Osobně bych chlapa, který by se vyspal s jinou, a pak mi to sám od sebe vyzvonil, měla za troubu, případně za někoho, kdo chce svou vlastní vinu přenést na mě - ono to totiž tak často funguje, čestně sdělím pravdu a pak je dotyčný vinen třeba rozpadem manželství, že tu moji čestnou pravdu neustál...

Ale pro mě je rozdíl v situaci: je nevěrný a nevěší to partnerce na nos x je nevěrný, neumí/nenamáhá se to schovat a ještě při přímém dotazu partnerku obelže a napadá.

Na věci, které nechci vědět, se neptám. Když se ale zeptám na něco tak zásadního, chci pravdivou odpověď.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.