| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

víš on je děda chodící,ale už máme pocit,že mu to začíná docela dost vynechávat má tam babku tak at se staraj,když už mu prý zabijíme i holoubata~q~~a~ nikdo mu nechce pomoct lítali jsme do ted podle jeho rozkazu,ale už to došlo daleko naši měli odejít už dávno,ale.....
tatka nechtěl a myslím,že v bytovce bude trpět,ale snad si zvykne navíc to není daleko a byt je 2+1 novej pěknej a v docela dost klidným místě takže tatka si ty svoje šolichy může dělat tady u nás:-) myslím,že to už tak nějak bere oni tenkrát vlastně začali kvůlu bábě s dědou stavět tento dům,kde jsme jenže došli prachy a bylo~d~ale má to myslím i výhody nebudou trpět drbama,kde co bylo a kor po té komisi to se roznese,ale mě to je fuk,ale oni mají furt slzy na krajíčku to víš,ze dne na den jít pryč tak,kde jsi byla zvyklá,ale děda se vážně začal chovat hrozně~f~to se nedá vždy přišel požádat o pomoc stylem: zítra pojedeš se mnou tam a tam odpověd dědo nezlob se jsem v práci
děda: cože tak ty mě teda nepomůžeš jo!
mamka tatka: vždyt ti říkám,že jsem v práci tak počkej za dva dni budu doma
děda:tak běžte všichni doprdele když mi nechcete pomoct~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.