| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Víš,já bych mu to neměla taky za zlé.Jsem z malé vesnice, do kostela nás moc nechodilo.Měli jsme vynikajícího kněze,krásně povzbudil i při kázání i při zpovědi. Ale lidi mu moc ublížili.Řeknu to na rovinu, hlavně KDU-ČSL a její dvě hlavní členky si myslely,že bude dělat jen to co mu strana nakuká a nebude mít vlastní názor.Jenomže on tohle dovolit nechtěl a tak to dopadlo,že na něho začaly chodit anonymní udání a dopisy o tom,jak má poměr s jednou vdanou paní, (ano chodila za ním jedna žena co jí umíral tchán a její manžel-nevěřící nechtěl o žádně pomoci duchovního ani slyšet),že se nemravně dívá po děvčatech na táboře pořádaném stranou, kde byl jako duchovní... a nejrůznější špinavosti a nakonec to dopadlo, tak že ho úplně odrovnaly (samé udání na děkanství - a děkan se strany sakra bojí a zobe jim z ruky..) a byl přeložen kamsi daleko a zbaven svého postavení(tuším z něj udělali jen kaplana)....Možná nemá dobrou zkušenost,lidi jsou opravdu zlí a z mé zkušenosti možná ještě víc ti, kteří do toho kostela chodí než ti, co tam nejdou (myslím tím svíčkové báby, které za malada zahýbaly svým manželům a do kostela chodí až teď na stará kolena, protože se doma nudí a kritizují mladá děvčata co přišla do kostela v krátké sunki a mladé rodiče, kterým v kostele pobíhají a zlobí malé děti.(nikdy jsem neviděla škaredější pohledy od jistých žen)než když náš hyperaktivní syn v kostele (vzadu v kapli)pobíhal -a to ani nemluvil).Omlouvám se za toto označní některých starých žen, ale mám tuto zkušenost právě proto,že jsem z malé vesnice. Staňka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.