| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libíku - od okamžiku, kdy jsem se smířila (tedy celkem smířila, ještě teď mi to v podstatě vadí) ve svých 44 letech s tím, že už nikdy nebudu mít dítě (a to ani ne tak kvůli věku jako ze zdravotních důvodů - jsem po operaci páteře, byla jsem ochrnutá, mám zákaz zvedat cokoli nad 2 - 3 kila) se na přechod šíleně těším. Celý život jsem totiž měla velice nepříjemnou MS (bolesti, křeče, zvracení, průjmy, psychické problémy) a byla jsem ochotna se s tímto smířit jen z důvodu plození dětí. Pokud je tato věc již nemožná, nemohu se dočkat přechodu. Je mi (v květnu) 47, moje tělo se ale netváří že by "s tím chtělo přestat". Chci se na gyndě poradit co a jak. Do nějakých drastických věcí jít nechci, ale můj gynekolog se mi před rokem zmínil o nějaké antikoncepci, která se bere non-stop (nedělají se 7-mi denní pauzy) a bere se edno balení za druhým a žena nemenstruuje....
MMCH moje mamka měla přechod v 56 letech a podle jejich slov se nic nedělo - jen přestala mít MS. Pokud by měla žena mít pocity jako v těhotenství, jak tu někdo zmiňoval, tak to beru - o těhotenství jsem vlastně vůbec nevěděla, při první dceři do 5. masíce....
ROZHODNĚ nebudu brát zádné prášky - jsem proti braní jakáchkoli prášků silně zaujata, takže se těším, až nebudu muset tabletky (nyní anitiko) brát... A mimochodem jsem přesvědčena, že pro 90 % žen je to zbytečná berlička. Jenže farmaceutický průmysl má velmi silnou loby.....
Simča ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.