| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kik: sama jsem tomu nemohla uvěřit, pravda že manžel mě pořád ukecával,ale já byla v klidu, přece jen mám problémy se štítnou a taky vypočítané plodné a neplodné dny... a pak mi přišlo rohodnutí,že mi vzali Jáchymka do školky,takže už jsem se viděla od ledna v práci~;)jojo je to mazec:-)~t~,
Já bych určitě nevládla mít dítě ve 40.
Je pravda, že věkový rozdíl mezi dalšími dětmi by mohl být trochu větší,
ale holt jsme začli pozdě:-)) co se dá dělat, už nejsme nejmladší~t~
Blani: magnetci už lyžujou?
Jinak nemyslím, že by jsme nějak trpěli, nebo děcka, oba starší lyžují, Jáchymek má zatím 2 takže ,ten začně až příští rok,na kole budem moc všici, máme sedačku i vozík a starší jezdí sami,a dovča taky vpohodě starší plavou sami a Jáchymek s rukávkama...učitě jsou určitá omezení, ale i tak se s nimi dá dělat spousta věcí~;)
Esterka: :-))moc gratuluji!
to je sranda, že už máš zálusk na další~t~~t~
Hani: třeba, když to teď nejmíň čekáš, konečně přijde~;((~;((~;((~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.