| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Audry, s tím neporadím - protože malá (pět let) si prodělala spálu v březnu - ale měla typické příznaky¨- horečku, hrozné bolesti v krku, osypání. Takže taky brala Ospen.
Ale...
já jsem s ní byla doma, nosila jsem celou dobu na sobě roušku, ať to nedostanu. No myslela jsem, že jsem z toho vyvázla. A teď - předvčerem mě přepadly šílené bolesti v krku . ale fakt tohle jsem dlouho nezažila. horečka. Zašla jsem na krční. Byla jsem fakt KO. No a prý je to streptokok. Ptala jsem se na souvislost se spálou, kterou měla malá před měsícem. Tak říkala dr, že je to možné, že to ve mě "spalo" ten kok, a jak jsem byla ted oslabená (nervy s ex, malá má poraněnou ruku - takže chirurgie, do toho zvracecí viroza u ní... takže nervů hafo), tak že ten streptokok propukl.
Není teda jasné, jesti je to přesně ten spálový streptokok. Vzali mi stěr. Výsledek bude až ve středu. Ale beru Duomox 1000. A už je mi o moc lépe.
Dcera teda taky brala Ospen.

Ale fakt jsem se chránila jak to šlo, když to měla. A stejně to na mě pravděpodobně skočilo. Takže fakt opatrně.
Přeju, at je brzy líp.
A všichni si dojděte na výtěr z krku. ~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.