| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to moje dentální hygienistka i moje velice renomovaná zubařka mluví dost jinak + mi to potvrzuje praxe - když se podívám, jak se kdo v rodině k těm zubům staví a kdo co jak má.... Genetika hlavně. Znám dost lidí, kteří v životě nic jinýho než dvouminutový šmrdlání nekonali, a mají v důchodovém věku jednu plombu nebo jeden vytrženej zub nebo tak nějak. A druzí se můžou učistit, zcela předpisově, a jsou rádi, když jim v tý puse něco zbyde. A když je to v rozvětvené rodině, tak to je úplně vidno, jak kdo po kom ty zuby má, když jedou tyhle dvě linie.
A v pěti letech? To už zubařka dávno přesně ví, jakož i rodiče, do který tý linie dítě patří. A kdyby se zbláznilo, tak to nezmění.
Samozřejmě je pravda, že pokud si člověk se špatnou dispozicí zuby nečistí, bude mít brzo černé pahýly a "vymleto", pokud pečuje, může to uhrát na relativně dlouhou dobu v relativně dobrém stavu, zn. s plombama, zuby v puse a tak, aby protézy bylo časem na co chytat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.