| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, po mně chtějí, abych tam přijela jen podepsat ten revers při příležitosti, kdy tam pojedu na ten velký ultrazvuk.
Přijde mi na hlavu postavené, že v první řadě mě pozvou na zákrok, no, pak když teprve zjistí, že ho nechci podstoupit, tak mě pozvou za tím účelem, aby mě poučili o riziku a mohli si nechat podepsat, že mě poučili a já přesto odmítla. Prostě poslali mému gyn. doporučení na AMC, ten mi řekl číslo na kterém se mám objednat a vysvětlil mi, že se nemusím bát, že by miminko píchli jehlou, jinak nic, z pouhých jeho informací bych měla dojem, že vlastně o nic nejde a žádné riziko to není a AMC je to nejlepší co pro své dítě můžu udělat, vzhledem k tomu že na tom nic špatného jiné matky nevidí, jen ty hloupé, které se domnívají že miminko ta odběrová jehla píchne.

Takže proč mě chtějí poučovat až ve chvíli, kdy něco nechci? To mi mají vysvětlit ve chvíli, kdy se rozhoduju jestli to mám nebo nemám chtít ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.