| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera se nám docela hodně změnily plány na prodloužený víkend, když si Honza přetížil nohu tak, že na ni nemůže stoupnout. Tím pádem ho musíme všude po bytě nosit. Víkend byl naplánovaný, že si po delší době vezmou oba naše kluky manželčiny rodiče. To zřejmě padlo, protože oba rodiče na tom nejsou tak zdravotně dobře, aby ho mohli tahat. Malej Martin tam bez Honzi sám být nechce, takže to vypadá že oba budou doma. Jenže....

O víkendu hlásí krásný počasí, tak bych rád s nima ven. Manželka je od rána do večera v práci a já netuším jakou činnost vymyslet, abych he zabavil oba. Když půjdeme na procházku s kočárkem, tak Martin tolik zase neujde. Když půjdeme na hriště, nebude Honzu bavit se dívat na Martina jak řádí a on sedí. Nic mě nenapadá jakou venkovní aktivitu pro ně oba vymyslet.

Berte to tak že jsem na ně sám, žádná babička apod. nepomůže.
Jak to děláte vy, co máte podobně zdravotně rozdílné děti?

Díky za každý nápad.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.