| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Michale,
můžete třeba vyrazit do Jihlavské zoo. Osobně jsem tam nebyla,ale ségra z Brna tvrdí,že je to tam moc hezké. Nebo vem kluky do bazénu. Tam si zahrajou oba.Mám pocit,že mi říkal brácha,že je nově opravený ten bazén v Kuřimi,tak mrkni jestli to stojí za výlet.
Pokud máte cyklo vozík,tak je nalož a vyražte na výlet.
Ten Jungle park,jak někdo narhoval bych asi nedoporučila. Jednak nebude dítě v klidu,protože bude chtít řádit a hlavně je tam větší nebezpečí úrazu,že na něj třeba hupsne starší dítko a tak.
Taky můžete vyrazit na Macochu,ale nevím,jestli by je to bavilo. Jo a u Olympie je nějaké to nové hřiště ne? Když jsem tam byla,tak to nebylo ještě hotové,ale brácha říkal,že je to hezké. A,když si pohrajou,tak si dáte něco dobrého k obědu a pak je můžeš na chvilku dát do toho hezkého koutku s formulema,který je v Olympii a dát si alespoň kafčo v klidu s manželkou.
Nebo třeba Antropos?
Nebo kromě parníku na Prýglu není někde možnost půjčit lodičku nebo šlapadlo?
A někde u Špilberku má být nějaký hezký hřiště. Nevím přesně kde,ale bude to někde blízko. Synek mi vloni poslal z Brna fotky,jak tam řádí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.