| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak to jsem rada,deti mit stoji za vsechny prekazky....

navic jsou jen tvoje a je jen na tobe jak si je vychovas jak se k nim budes chovat nikde nemas osudem psane ze budes jako rodice...kazdy clovek si myslim ze ma tolik sili a ma svuj rozum aby si vse zaridil dle sebe a nenechal si do vseho kecat...

ja jsem napred musela v dusi nasim odpustit i kdyz krivdu si ponesu celi zivot tak jak se pise ve versich...

tyto radky časem zblednou vse se jen v prach promeni vzpominky vsak neuvadnou ty se zmenit nedaji

ja byla ta silnejsi co ustoupila ,ja byla ta silnejsi co odpustila ,a ja byla silnejsi v tom ze dokazala pomoci i kdyz me nepomohli...napred jsem si myslela ze ja budu ta porazena kdyz ten krok udelam prvni...ted vim ze jen silnejsi dokaze premoci krivdu,jit a udelat prvni krok...za to jsem na sebe hrda a to mi zvedlo sebevedomi s nulu na 99,99% :-)

myslim ze bys byla i jako mama vice deti bajecna,a jen je to strach ten nejhorsi radce....

taky dnes obcas lezu s deti po zdi ale jednou jsem je chtela a je to jenom muj problem ze jsem trebas utahana,nevyspala atd a deti za to nemohou...a je jina doba navic...kdy mame i doma vice pomocniku abychom se nenadreli a meli vice casu pro sebe a deti......

je pravdou ze mit jen to strohe vybaveni pred 33lety,nalinkovyno co smime a co ne,mozna v te dobe bych se chovala aji ja jako moje rodice....sice dnes to taky obcas stoji za prd.ale prec je jen fakt jina doba :-) :-) :-)



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.