| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedro, tak to je jasné, že čím větší, tak asi vyžaduje pozornosti víc. V místním zverimexu specializujícím se na ptáčky měli rok papouška velkého za 35000 Kč, ale kdybys mě zabila nevím druh a říkali, že je to samička a tedy úplně hloupá a nebude nikdy mluvit - tudíž asi samičky nemluví ~d~ Až po roce se prodala. Jinak se tam prý tyhle velké rasy neohřejí. Já se přiznám, že mi velikost naší papoušice vyhovuje a většího už bych doma fakt nechtěla- ty bobky musí být fakt nálože ~f~

I když si fakt myslím, že i korela je hodně chytrá. Když si vezmu, jak rychle pochopila, že máme okna (nemáme záclony a jsme nad městem, takže skla nevidí) a nevráží do nich. Když měla pubertu a nechtěla zpátky do klece, tak ji stačilo jednou hezky potrápit a nějakou chvíli ji nenechat sednout a ona se pak ráda nechala vzít na prst a šla do klece bez zdráhání se. Od té doby není problém ji do klece vrátit ~R^ Když řeknu dobrou chuť, tak se rozhlíží co bude k snědku... ~s~ A dokonce už se nebrání ani sprchování v malé kleci - přijde mi, že se naučila si to užívat ~:-D
Jo a mám super příhodu z loňska, kdy jsem ji furt měla doma na hlavě a pak jsem šla pověsit prádlo na balkon. Věším tam asi půl hodiny a najednou se mi něco hnulo na hlavě ~t~ zdrhala jsem domů a Rozárka úplně v pohodě ~:-D~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.