| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

moc vas vsetky zdravim~3~Aninko dakujem za povzbudenie:-)maly bude mat rok,snazim sa...rozumie vsetkemu po slovensky,ale od vtedy co chodi na par hodin do skolky mi odpoveda casto v nemcine.mali sme tu navstevu z Ciech.Komunikoval ale vidiet ze nem.jazyk je dominantnejsi.To je jasne,Len dufam ze sa mi to podari dotiahnut so slovencinou.Je to naozaj narocne.Sesternica zije v Athenach,maly rozprava slovensky,chorvatsky,grecky a v skole ma anglictinu,ma 13r. a ziadny problem...,ale vidim ze to nie je tak jednoznacne jednoduche ani tie dva jazyky.Snad sa mi to podari,bola by to skoda.Skoda je i ze nikto nebyvate s detmi niekde pobliz.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.