| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já chodila hlídat děti už před 10ti lety za 50 na hodinu... Dneska bych ani pod 100 nešla i když vím že málokteré mamince by se to vyplatilo. Sama jsem ted na rodičáku a sháněla jsem jesličky, hrozba toho že mi malého do jeslí nevezmou mě děsila a tak jsem sháněla.... Kamarádka a její známá hlídají za 200 a za 300 na den a nebo za noc, podle přání rodičů, obě mají vystudovanou zdravotní školu jako sestřičky. Ale jak říkají, děti máme rádi a ty penízky co od rodičů za hlídání dostaneme je ve směs pro zájem dítěte - jídlo, výlet, kulturní vyžití... Oni z toho ve směs nic nemají. Pomáhají tak rodičům které jsou na děti sami a vědí že si nemohou dovolit drahé hlídání a taky jim vyjdou vstříc. Podotýkám že se jedná o Prahu, jedna si nechává děti vozit domů a jedna dojíždí k rodičů domů když jde hlídat na noc. Ano dá se sehnat i kvalitní hlídačka se vzdělání za slušné peníze... Z pohledu že ta slečna hlídá třeba každý všední den když jde rodič do práce. tak si vyjde ke svému klasickému platu ještě i na nějákou korunu navíc...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.