| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj me se ta pani ozvala sama, delam chuvu uz pres 7 let tak mi volala mam na internetu inzeraty a ptala se me na ruzne otazky, tak jsem ji rikala, ze mam pedagogicke vysokoskolske vzdelani a 8 let praxe ,7 let hlidani v cizich rodinach, nekuracka s autem atd... a ptala se me taky na cenu ja ji rikala ze 100-150,-/hod dle poctu hodin + prispevek na dopravu kdyz by bylo treba jezdit nekam autem, pani se v telefonu zhrozila a rikala ze myslela tak max. 50 na hodinu tak jsem ji rekla, ze pochybuju ze za takovouhle cenu nekoho najde..kdyz jsem zacinala s hlidanim(tak pred 7-8 lety) tak jsem bravala 75,- /hod, tak mi rikala ze zkusi rozhodit site jeste nekde jinde a pak jsem nasla jeji inzeraty na ruznych serverech, takze si s tim hlavu nelamej, ono hlidat deti je velka zodpovednost nehlede na to ze ses neustale jednou nohou v kriminale (jsem ucitelka takze to mam i pracovne :) ), nehlede na to, ze vetsina chuv co znam detem tvori program na miru a vymysli pro deti ruzne aktivity, takze nakych 30-50 za hod je opravdu smesnych, to ma i uklizecka na zachodcich vic...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.