| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechci tě zklamat, ale já mám tyhle pocity každý měsíc od té doby, co se snažíme o další dítě:-) Teď zrovna taky a přesně to, co popisuješ:-) Taky je mi ráno divně, je teda pravda, že to je zatím poprvé. Jinak mám veškeré příznaky a taky negativní test, takže teď čekám, co se projeví nebo neprojeví po víkendu:-)

Já už to teď zvládám psychicky trochu líp než zpočátku, ale stejně je to velmi těžké každý měsíc na to nemyslet. Ale opravdu mám ze sebe lepší pocit, že to hrotím čím dál míň. Takže až se dostanu do fáze, kdy mi to bude "fakt jedno", tak snad konečně otěhotním:-))

Mě nejvíc pomohlo, když jsem si teď přečetla, že se považuje za normální, když se zadaří v době kolem 6 měsíců a neplodnost se řeší snad až po roce snažení.

Tak přeji hodně štěstí, ať ti to vyjde podle tvého přání~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.